Ägare

Stefan Johnsson
Produktutveckling / Import/export

VD. med specialkunskaper kring beslag.

stefan@bjarnum.eu
0451-77 55 40
Mobilnummer här?

Glenn Hansson
Industri - Skivmaterial

VD. med specialkunskaper kring beslag.

glenn@bjarnum.eu
0451-77 55 39
Mobilnummer här?

Tord Jönsson
Industri - Beslag, Lim & Lack

VD. med specialkunskaper kring beslag.

tord@bjarnum.eu
0451-77 55 41
Mobilnummer här?

Kjell-Erik Nilsson
Personal / Administration / Ekonomi

VD. med specialkunskaper kring beslag.

kjell-erik@bjarnum.eu
0451-77 55 45
Mobilnummer här?

Säljare

Åke Karlsson
Säljare

Säljare med specialkunskaper kring belysning.

ake@bjarnum.eu
070-876 63 36

Christian Nilsson

Säljare Industri

christian@bjarnum.eu
0451-77 55 37

Per-Johan Petersson
Säljare

Säljare med specialkunskaper kring beslag.

per-johan@bjarnum.eu
0451-77 55 38

Lager

Lars Johansson

Arbetar på industri/bygg lagret.

lars@bjarnum.eu
0451-77 55 35

Dennis Jacobsson

Arbetar på industri/bygg lagret.

dennis@bjarnum.eu
0451-77 55 42

Import/Export/Ekonomi

Andreas Månsson
Import/Export/Ekonomi

Ansvarar för Import/Export/Ekonomi.

andreas@bjarnum.eu

0451-77 55 43