Ägare

Andreas Månsson
Import/Export/Ekonomi

Ansvarar för Import/Export/Ekonomi.

andreas@bjarnum.eu

0451-77 55 43

 

 

Christian Nilsson
Säljare

Säljare med specialkunskap på beslag och laminat

christian@bjarnum.eu
0451-77 55 37

Säljare

Emma Roth
Säljare

Utesäljare.

Emma@bjarnum.eu
070-876 63 36

Christian Nilsson
Säljare

Säljare med specialkunskap på beslag och laminat

christian@bjarnum.eu
0451-77 55 37

Per-Johan Petersson
Säljare

Säljare med specialkunskaper kring beslag.

per-johan@bjarnum.eu
0451-77 55 38

Stefan Johnsson
Produktutveckling / Import/export

Säljare med specialkunskaper kring trämaterial och har ett brett kontaktnät i hela Europa .

stefan@bjarnum.eu

Lager

Gunnar Lundh

Arbetar på industri/bygg lagret.

gunnar@bjarnum.eu
0451-77 55 35

Dennis Jacobsson

Arbetar på industri/bygg lagret.

dennis@bjarnum.eu
0451-77 55 42

Import/Export/Ekonomi

Andreas Månsson
Import/Export/Ekonomi

Ansvarar för Import/Export/Ekonomi.

andreas@bjarnum.eu

0451-77 55 43

 

 

Stefan Johnsson
Produktutveckling / Import/export

Säljare med specialkunskaper kring trämaterial och har ett brett kontaktnät i hela Europa .

stefan@bjarnum.eu